Projekty UE

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej GOMED-OSTROWIEC Spółka z o.o. Sp.k. informuje, że zbliża się koniec realizacji projektu: ,, Rozwój e-usług publicznych wraz z wdrożeniem elektronicznej dokumentacji medycznej i inwestycją w infrastrukturę teleinformatyczną, służący poprawie efektywności zarządzania podmiotami wykonującymi na terenie województwa działalność leczniczą finansowaną ze środków publicznych” dofinansowanego w ramach działania 7.1. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020, w ramach którego zostanie dla Państwa uruchomiona platforma e-usług. Dzięki niej, bez wychodzenia z domu, będą Państwo mogli załatwić wiele spraw w naszych placówkach.

Już niedługo, w tym miejscu, zostanie umieszczony stosowny odnośnik do e-portalu, na którym po utworzeniu konta użytkownika, będą Państwo mieli możliwość korzystania z takich usług jak: e-rejestracja, e-historia, e-porada, e-dziennik, e-powiadomienia.
 

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej GOMED-OSTROWIEC Sp. z o.o. Sp. k. realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020 pod nazwą „Rozwój e-usług publicznych wraz z wdrożeniem elektronicznej dokumentacji medycznej i inwestycją w infrastrukturę teleinformatyczną, służący poprawie efektywności zarządzania podmiotami wykonującymi na terenie województwa działalność leczniczą finansowaną ze środków publicznych” w ramach Działania 7.1 „Rozwój e-społeczeństwa” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

Projekt realizowany będzie na terenie województwa, w naszych placówkach:

 • w Przychodni przy ul. Polnej 9 F w Ostrowcu Św.
 • w Przychodni Medycyny Rodzinnej, przy ul. Rynek Denkowski 10a w Ostrowcu Św.
 • w Ośrodku Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Bałtów 32 oraz w Punkcie Lekarskim Okół 117 (gmina Bałtów).
 • w Hospicjum domowym, al. IX Wieków Kielc 8/28 Kielce.
 • w Hospicjum domowym, ul Bohaterów Warszawy 106, Busko Zdrój.
 • w Zakładzie Medycyny Paliatywno-Hospicyjnej, Godów 84a (gmina Pawłów).

Celem projektu jest rozwój e-usług publicznych wraz z wprowadzeniem elektronicznej dokumentacji medycznej i zakupem sprzętu oraz systemów informatycznych. Aby go osiągnąć w wyżej wymienionych placówkach będzie wdrożona platforma e-usług medycznych, dająca:

 • możliwość umówienia terminu wizyty bez wychodzenia z domu (e-Rejestracja).
 • dostęp do posiadanej przez placówkę dokumentacji medycznej (e-Historia).
 • możliwość zdalnego kontaktu pacjenta z pracownikiem medycznym (e-Porada).
 • możliwość szybkiego kontaktu pomiędzy personelem medycznym (e-Konsultacje).
 • możliwość planowania wizyt domowych wraz z dostępem do wcześniejszej dokumentacji medycznej pacjentów podczas wizyty i możliwością jej bieżącego uzupełniania (e-Wizyta domowa).
 • dostęp do danych zebranych we wcześniejszych modułach (e-Dziennik).
 • możliwość przypomnienia o zbliżającym się terminie wizyty (e-Powiadomienia).

Priorytetem naszego projektu jest przede wszystkim poprawa poziomu świadczeń zdrowotnych oraz ich dostępu, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Platforma, skierowana zarówno dla pacjenta, jak i personelu medycznego przyczyni się do znacznego usprawnienia procesu obsługi pacjenta. Dodatkową korzyścią będzie zmniejszenie liczby dokumentów papierowych gromadzonych w przychodni oraz wydawanych pacjentom.

Całkowita wartość realizowanego przez nas projektu to 1 888 201,30 zł, z czego dofinansowanie z Unii Europejskiej wynosi 1 348 175,73zł.

O postępach w realizacji naszego projektu będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej.

Zapytanie ofertowe na pełnienie funkcji Inżyniera kontraktu:
Link do bazy konkurencyjności

Pobierz “Protokół z otwarcia ofert” Protokół-z-otwarcia-ofert.pdf – Pobrano 54 razy – 169 kB

Pobierz “Informacja o wyborze wykonawcy” Informacja-o-wyborze-wykonawcy.pdf – Pobrano 53 razy – 151 kB

Szacowanie przedmiotu zamówienia Rozwój e-usług publicznych wraz z wdrożeniem elektronicznej dokumentacji medycznej i inwestycją w infrastrukturę teleinformatyczną, służący poprawie efektywności zarządzania podmiotami wykonującymi na terenie województwa działalność leczniczą finansowaną ze środków publicznych zostało podwieszone pod adresem :

Link do bazy konkurencyjności

Pobierz “Szacowanie ofert” Szacowanie-Ofert1.doc – Pobrano 40 razy – 612 kB

W związku z realizacją projektu „Rozwój e-usług publicznych wraz z wdrożeniem elektronicznej dokumentacji medycznej i inwestycją w infrastrukturę teleinformatyczną, służący poprawie efektywności zarządzania podmiotami wykonującymi na terenie województwa działalność leczniczą finansowaną ze środków publicznych”, dofinansowanego w ramach Działania 7.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020, Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej GOMED-OSTROWIEC Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa zaprasza do składania ofert na realizację projektu.

Link do bazy konkurencyjności

Pobierz “Protokół z otwarcia ofert” Protokół-z-otwarcia-ofert.pdf – Pobrano 42 razy – 164 kB

Pobierz “Informacja o wyborze wykonawcy” Informacja-o-wyborze-wykonawcy.pdf – Pobrano 43 razy – 90 kB